Node.js integration (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: updated
tr: güncellendi

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Add user
tr: Kullanıcı ekle

en: Chat
tr: Sohbet

en: Subscribe to @title
tr: Abone ol @title

en: Notification settings saved.
tr: Bildirim ayarları kaydedildi.

en: Node.js Notification Settings
tr: Node.js Bildirim Ayarları
