Node.js integration (7.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: updated
eu: eguneratua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat
