Node.js integration (7.x-1.0-beta5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: Unsubscribe
pt: Cancelar subscrição

en: updated
pt: atualizado

en: Configuration
pt: Configuração

en: Add user
pt: Adicionar utilizador

en: Subscribe to @title
pt: Subscrever @title
