Node.js integration (7.x-1.0-beta5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Unsubscribe
vi: Hủy đăng ký

en: updated
vi: đã cập nhật

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Add user
vi: Thêm người dùng

en: Chat
vi: Trò chuyện
