Node.js integration (7.x-1.0-beta6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: updated
et: uuendatud

en: Configuration
et: Seadistus

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Subscribe to @title
et: Asu @title jälgima
