Node.js integration (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη
