Node.js integration (7.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: updated
af: opgedateer

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Add user
af: Voeg gebruiker by
