Node.js integration (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: updated
lt: atnaujinta

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Add user
lt: Pridėti narį
