Node.js integration (7.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: updated
nl: bijgewerkt

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Subscribe to @title
nl: Abonneer op @title

en: logged in
nl: ingelogd
