Node.js integration (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: updated
sv: uppdaterad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: inserted
sv: inlagd

en: Subscribe to @title
sv: Prenumerera på @title
