Node.js integration (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: updated
gl: actualizado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Subscribe to @title
gl: Subscribirse a @title
