Node.js integration (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: updated
ro: actualizat

en: Configuration
ro: Configurație

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: Subscribe to @title
ro: Abonează-te la @title
