Node.js integration (7.x-1.10) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: updated
uk: оновлено

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Chat
uk: Чат

en: Subscribe to @title
uk: Підписка на @title

en: You have subscribed to '%node_title'.
uk: Ви підписались на '%node_title'.
