Node.js integration (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Unsubscribe
de: Abbestellen

en: updated
de: aktualisiert

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Add user
de: Benutzer hinzufügen

en: Subscribe to @title
de: @title abonnieren
