Node.js integration (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: updated
sk: aktualizované

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Subscribe to @title
sk: Prihlásiť sa na odber @title
