Node.js integration (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Unsubscribe
ta: சந்தா விலக்க

en: updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Add user
ta: பயனரை சேர்
