Node.js integration (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: updated
cs: aktualizováno

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Add user
cs: Přidat uživatele
