Node.js integration (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: updated
ru: обновлено

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Add user
ru: Добавить пользователя

en: Subscribe to @title
ru: Подписаться на @title

en: You have subscribed to '%node_title'.
ru: Вы подписались на '%node_title'.
