Node.js integration (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
it: Registrati

en: Unsubscribe
it: Annulla iscrizione

en: updated
it: aggiornato

en: Configuration
it: Configurazione

en: Add user
it: Aggiungi un utente

en: Subscribe to @title
it: Iscriviti a @title
