Node.js integration (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە
