Node.js integration (7.x-1.7) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: updated
lv: labots

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju
