Node.js integration (7.x-1.8) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: updated
be: абноўлена

en: Configuration
be: Налады

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка
