Node.js integration (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: updated
bg: Актуализирано

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Add user
bg: Добавяне на потребител
