Node.js integration (7.x-1.8) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Unsubscribe
id: Berhenti berlangganan

en: updated
id: diperbarui

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Add user
id: Tambah pengguna

en: Subscribe to @title
id: Berlangganan @title
