Node.js integration (7.x-1.9) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: updated
ca: actualitzat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Chat
ca: Xat

en: Subscribe to @title
ca: Subscriu-te a @title
