Node.js integration (7.x-1.9) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: updated
hu: frissült

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: Subscribe to @title
hu: Feliratkozás a következőre: @title
