Node.js integration (7.x-1.9) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: updated
sl: posodobljeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika
