Node.js integration (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: updated
he: עודכן

en: Configuration
he: הגדרות

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Subscribe to @title
he: מנוי בRSS ל@title
