Node.js integration (7.x-1.13) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Unsubscribe
hi: सदस्यता रद्द करें

en: updated
hi: अद्यतन

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Add user
hi: सदस्य जोडें
