Node Order (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: View
be: Праглядзець

en: No terms available.
be: Няма дэфініцыяў.

en: Save order
be: Захаваць парадак

en: There is currently no content classified with this term.
be: На цяперашні час не існуе змесціва класіфікаванага гэтым тэрмінам.

en: Weight for @title
be: Вага для @title
