Node Order (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: here
bo: འདིར།

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: There is currently no content classified with this term.
bo: བྱེ་བྲག་མིང་འདི་ལ་རིགས་དབྱེ་བའི་ནང་དོན་མེད།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
