nodeorder (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: View
bs: Pregled
