nodeorder (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: View
el: Προβολή

en: here
el: εδώ

en: No terms available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμοι όροι.

en: Save order
el: Αποθήκευση με αυτή τη σειρά

en: Terms in %vocabulary
el: Όροι στο λεξιλόγιο %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
el: Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει περιεχόμενο που να έχει ταξινομηθεί με αυτόν τον όρο.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
