Node Order (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: View
he: צפיה

en: No terms available.
he: אין סיווגים זמינים.

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: Terms in %vocabulary
he: מונחים ב%vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
he: אין כרגע תוכן מסווג עם המונח הזה.

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
