Node Order (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: View
id: Lihat

en: here
id: di sini

en: No terms available.
id: Tidak ada istilah tersedia.

en: Save order
id: Simpan pesanan

en: Terms in %vocabulary
id: Istilah dalam %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
id: Saat ini tidak ada konten yang masuk dalam istilah ini.

en: Weight for @title
id: Bobot @title
