nodeorder (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах
