Node Order (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: View
ro: Afişează

en: here
ro: aici

en: No terms available.
ro: Nu sunt termeni disponibili.

en: Save order
ro: Salvare ordine

en: Terms in %vocabulary
ro: Termeni în %vocabulary

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
