Node Order (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: View
ru: Просмотр

en: here
ru: здесь

en: No terms available.
ru: Нет терминов.

en: Save order
ru: Сохранить порядок

en: Order nodes
ru: Изменить порядок

en: Terms in %vocabulary
ru: Термины в словаре %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
ru: На данный момент нет содержимого, классифицированного этим термином.

en: Weight for @title
ru: Вес @title
