nodeorder (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: View
sq: Shfaq

en: No terms available.
sq: Asnjë term në dispozicion.

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
