nodeorder (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Terms in %vocabulary
af: Terme in %vocabulary
