nodeorder (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: View
cy: Gweld

en: No terms available.
cy: Dim termau ar gael.

en: Terms in %vocabulary
cy: Termau yn %vocabulary
