Node Order (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Taxonomy term
de: Taxonomie-Begriff

en: View
de: Ansicht

en: here
de: hier

en: No terms available.
de: Keine Begriffe vorhanden.

en: Save order
de: Reihenfolge speichern

en: Terms in %vocabulary
de: Begriffe in %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
de: Momentan ist kein Inhalt mit diesem Begriff klassifiziert.

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title
