Node Order (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: View
fi: Näytä

en: here
fi: täällä

en: Orderable
fi: Järjestettävä

en: If enabled, nodes may be ordered within this vocabulary.
fi: Jos kytketty päälle, solmuja voidaan järjestään tämän sanaston sisällä.

en: You may now order nodes within this vocabulary.
fi: Voit nyt järjestää solmuja tämän sanaston sisällä.

en: You may no longer order nodes within this vocabulary.
fi: Et voi enää järjestää solmuja tämän sanaston sisällä.

en: Allows the ordering of nodes within taxonomy terms.
fi: Mahdollistaa solmujen järjestämisen luokittelutermien sisällä.

en: No terms available.
fi: Yhtään termiä ei ole saatavilla.

en: Save order
fi: Tallenna järjestys

en: Order nodes
fi: Järjestä

en: Terms in %vocabulary
fi: Sanaston %vocabulary termit

en: There is currently no content classified with this term.
fi: Tällä termillä luokiteltua sisältöä ei ole.

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
