nodeorder (7.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan
