nodeorder (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: View
gl: Ver

en: here
gl: aquí

en: No terms available.
gl: Non hai termos dispoñibles.

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: Terms in %vocabulary
gl: Termos en %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
gl: Actualmente non hai contido clasificado con este termo.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
