Node Order (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: View
is: Skoða

en: Save order
is: Vista pöntun
