nodeorder (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: View
it: Visualizza

en: here
it: qui

en: No terms available.
it: Nessun termine disponibile.

en: Save order
it: Salva l'ordine

en: Terms in %vocabulary
it: Termini in %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
it: Attualmente nessun contenuto è stato classificato con questo termine.

en: Weight for @title
it: Peso per @title
