nodeorder (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: View
jv: Tampilan

en: here
jv: nag kéné

en: Save order
jv: Simpen urutan

en: There is currently no content classified with this term.
jv: Saiki ora ana konten sing digolongaké marang tetembungan iki.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
