Node Order (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: here
lt: čia

en: No terms available.
lt: Nėra terminų.

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: Terms in %vocabulary
lt: Terminai %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
lt: Šiai kategorijai priskirto turinio nėra.

en: Weight for @title
lt: @title svoris
