nodeorder (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: here
ug: بۇ يەر
